Przygotuj się na niezłą akcję: Zimowe Igrzyska na orbicie!

Od dnia 01.12.2011 do dnia 01.01.2012 czeka Was w DarkOrbit prawdziwy maraton akcji specjalnych i mnóstwo ciekawych przygód w kosmosie z okazji Zimowych Igrzysk.

 

Ponadto świętujemy bardzo szczególną rocznicę: DarkOrbit obchodzi 5 urodziny! To dobry powód, aby porządnie zaimprezować.


Scoremageddon

Podczas akcji Scoremageddon gracze rywalizują w naładowanych akcją walkach PvP. Wszyscy Kosmiczni Piloci od poziomu 5 mogą walczyć o tytuł Mistrza Combo i oprócz sławy i chwały zbierać też niesamowite nagrody. Ważne jest przy tym, aby podczas walk PvP utrzymać swój licznik combo na tak wysokim poziomie, jak to tylko możliwe, aby skorzystać z jak największej ilości multiplikatorów punktów w combometrze. Kto rozstrzygnie ryzykowne walki PvP na swoją korzyść i zgarnie najlepszy wynik combo?

Kalendarz misji DarkOrbit

Także w wielkim kalendarzu misji dużo się dzieje: od dnia 01.12. do dnia 24.12 Kosmiczni Piloci stawiają codziennie czoła nowym wyzwaniom w ekscytujących misjach specjalnych. Ci, którzy poradzą sobie w tych misjach, mogą liczyć na wypasione nagrody.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

DarkOrbit ma już 5 lat! Nie ma czasu na odpoczynek: z okazji 5 urodzin DarkOrbit na naszych Pilotów czekają kolejne poważne wyzwania. Szybko, zacumujcie przy wrotach urodzinowych i weźcie udział w nowych przygodach i kosmicznych bitwach!

Zacznijcie Nowy Rok z hukiem

Z gwiazdkami i skrzynkami z prezentami mamy pod ręką odpowiednie wyposażenie, aby wszystko się udało. Dzięki specjalnej amunicji fajerwerkowej przywitamy Nowy Rok jak należy.

Ponadto DarkOrbit odwiedzi stary znajomy, który będzie siać niepokój i lodowate zagrożenie w kosmosie... To wszystko i wiele więcej czeka Was przez cały miesiąc podczas Zimowych Igrzysk w DarkOrbit!

Dodał admin dnia 01.12.2011 - 20:27

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone