Castle of Heroes

Informacje o grze

Zagraj teraz! Ocena:
8/10
Opis   Recenzje   Filmy  

Opis gry

Jeszcze jedna, zdecydowanie świetna gra (najpopularniejsza w Chinach) toczona w świecie średniowiecznego fantasy.
Grę stworzyła firma Snail Games a wydała Gala Networks Europe.
Jeśli nieobce są Ci elfy, orkowie, ludzie, nieumarli, to gra jest stworzona dla Ciebie! Tocz walki, zdobywaj zamki, wygrywaj! Najważniejsza więc jest armia, dzięki której podbijesz sąsiednie rasy.

Do dyspozycji masz własny zamek, którego rozbudową się zajmujesz. Im szybciej i dynamiczniej się rozwijasz, tym więcej budynków masz do dyspozycji. Kolejne budynki, to nowi rekruci, nowe wojska. Do wyboru mamy aż czterdzieści różnych jednostek, jest więc w czym wybierać!

Do budowy, jak w każdej grze strategicznej, niezbędne są surowce. W grze potrzebujemy siarki, rudy, drewna, kryształu i złota. Sposób zdobycia jest też mniej więcej podobny, zdobywamy je w obrębie własnego zamku. Surowców pilnują potwory, które w ramach treningu niwelujemy.

W grze mamy do wyboru wiele strategii, możemy działać sami albo tworzyć sojusze. Cały czas również dbamy o rozwój i wyszkolenie naszego bohatera. Mamy również możliwość włączenia automatycznych rozgrywek bitew.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 27.07.2017 - 21:02
http://20mg-cheapesttadalafil.com/ - 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor <a href="http://20mg-cheapesttadalafil.com/">20mg-cheapesttadalafil.com.ankor</a> http://20mg-cheapesttadalafil.com/
Zdjęcia (4)

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone