Kapi Hospital

Informacje o grze

Ocena:
6/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Jeżeli czujesz niedosyt odpowiedzialności w pracy, to KapiHospital jest grą, w której będziesz miał jej nadmiar. Wcielasz się bowiem w dyrektora szpitala, który nie tylko zarządza, ale również leczy. Jest to pierwsza tego rodzaju gra symulacyjna, jednak już teraz zdobyła szerokie grono fanów. W końcu nie każdy będzie miał możliwość w przyszłości sprawdzić, jak to jest pracować w szpitalu, prawda?

Na początku gry, gracz otrzymuje stary, zniszczony i pełen rupieci szpital, który musi odnowić, oraz zbudować pierwsze sale zabiegowe. Kiedy już będą gotowe, można przyjmować pacjentów i chwalić się swoją medyczną wiedzą! Najpopularniejszymi chorobami, z jakimi będziesz miał styczność są Palący Rzygodruch, albo Trądzik Nozdrzy. Po zastosowaniu odpowiedniej terapii pacjent jest wyleczony a Ty przyjmujesz zapłatę. W przypadku zbyt licznych pacjentów, możesz przekazać ich innym lekarzom.

A gdzie dyrektor wydaje zarobione pieniądze? Przede wszystkim w aptece albo w hurtowni. Możemy zakupić leki, medyczne towary, lub dekoracje do biura, obrazy albo witryny. W końcu Ty jesteś dyrektorem!

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 25.05.2012 - 06:26
your comment is very useful... ;/
Zdjęcia (2)

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone