Ogame

Informacje o grze

Zagraj teraz! Ocena:
8/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Niewiele jest gier, które łączą w sobie aspekt fantastyczny, strategiczny i społecznościowy. Wyjątkiem jest między innymi Ogame.
Jest to gra oparta na fantastycznej wizji wszechświata, w której kolonizując planety walczymy o swoje terytorium a także niszczymy i grabimy surowce innych uczestników. Na uwagę zasługują detale gry, mianowicie mnogość statków cywilnych iw wojennych, mnogość dział obronnych i budynków.
Dzięki systematycznej rozbudowie kopalni i badań, można liczyć na ciągły dopływ surowców w magazynach.

A te z kolei pozwolą zapobiec przestojom w rozwoju i rozbudowie planety. Bardzo ważnym elementem jest flota, o której rozbudowie również musimy pamiętać.

Dzięki odpowiedniej liczbie statków można podbijać planety innych graczy, wygrywać wojny a także tworzyć zorganizowane wojny z sojuszami. Bez wątpienia jest to bardzo pasjonująca gra, która wciągnie nie tylko miłośników darmowych gier internetowych, ale przede wszystkim miłośników walk, kosmosu, strategii i współdziałania z ludźmi.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 25.01.2017 - 19:36
http://dapoxetine-onlinepriligy.net/ - dapoxetine-onlinepriligy.net.ankor <a href="http://ventolinsalbutamol-buy.org/">ventolinsalbutamol-buy.org.ankor</a> http://ventolinsalbutamolbuy.org/
Guest written : 25.01.2017 - 19:23
http://dapoxetine-onlinepriligy.net/ - dapoxetine-onlinepriligy.net.ankor <a href="http://ventolinsalbutamol-buy.org/">ventolinsalbutamol-buy.org.ankor</a> http://ventolinsalbutamolbuy.org/
Guest written : 05.06.2012 - 14:19
Klasyka, pamiętam jak parę dobrych lat temu grałem w tę grę w gimnazjum.
Wtedy, najnowszym universum był nr 10.

Page: 1 2

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone