Plemiona

Informacje o grze

Zagraj teraz! Ocena:
8/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Jedną z popularniejszych gier symulacyjnych są Plemiona. Niemiecka gra, która została wprowadzona na polski rynek pod koniec 2006 codziennie zdobywa nowych graczy. Do gry, jak do większości przeglądarkowych, nie trzeba instalować żadnych programów, nie trzeba również ściągać gry na dysk własnego komputera.

Gra toczy się w okresie średniowiecza, czyli epoki, którą szczególnie umiłowali sobie producenci gier. W początkowym etapie gracz dysponuje tylko ratuszem i kilkoma kopalniami, których zadaniem jest rozwój potęgi władcy. W późniejszym okresie (wraz ze wzrostem poziomów) kolejne budynki zostają odblokowane, co pozwala na dynamiczny rozwój.

Zasoby w grze są oczywiście ograniczone, przez co każdy gracz musi zdecydować się na pewną strategię. Należy ustalić, które budynki powstaną wcześniej, które później. Należy pamiętać, że bardzo istotną rolę odgrywa tu wojsko, które rekrutować możemy dopiero po postawieniu koszar i kuźni. W grze znajdziemy wiele rodzajów jednostek, budynków i wiele światów.

W grze oczywiście mamy możliwość wykupienia konta Premium, dzięki któremu rozwijamy się dużo szybciej i pewniej. Co ważne, kwoty nie są wielkie, także dla miłośników gry jest to świetne rozwiązanie.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 07.11.2012 - 19:56
Super gra polecam
UWAGA
Uzależniająca!
Guest written : 05.06.2012 - 14:21
Pierwsza gra browserska w jaką grałem.
Super grywalność. Ile to godzin spędziłem na atakach...? ;)
Zdjęcia (3)

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone