Battlestar Galactica Online

Informacje o grze

Zagraj teraz! Ocena:
8/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Przed wami nowoczesna i niepowtarzalna gra Science-Fiction wzorowana poniekąd na serialu o tym samym tytule. W grze bardzo dobrze została opracowana autorska grafika, akcja rozgrywa się w kosmosie, w trójwymiarowym świecie, co dodatkowo uatrakcyjnia grę.

W grze najważniejsza jest walka o przetrwanie, toczona między Cylonami i ludźmi, która również nas się tyczy. Chwila nieuwagi, nieodpowiednia broń i przestajemy istnieć. Już na początku decydujemy, czy walczymy z pozycji Cylona, czy człowieka. Od tego zależeć będzie późniejsza strategia, opracowana taktyka i bronie.

Naszym zadaniem będzie toczenie pojedynków w uniwersum, badanie kosmosu, oraz przechodzenie tak zwanych misji. Wraz z kolejnymi poziomami będziemy postawieni przed coraz trudniejszymi zadaniami, ale i ciekawszymi rozgrywkami, różnorodnymi broniami.

Cele i misje gry w połączeniu z niesamowitą, trójwymiarową grafiką dostarczają niesamowitych wrażeń i wciągają na długie godziny. Jest to bez wątpienia jedna z nowszych gier przeglądarkowych.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Zdjęcia (3)

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone