Darkorbit

Informacje o grze

Zagraj teraz! Ocena:
7/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Niepowtarzalna i wciągająca gra osadzona w przestrzeni kosmicznej. Od innych symulacji odróżnia ją przede wszystkim pomysł, ale i grafika wykonania.
Rozpoczynając grę wkraczamy w świat, gdzie dominują trzy potężne, różne korporacje. Korporacje te walczą ze sobą a naszym zadaniem jest opowiedzieć się po którejś ze stron i pomoc. Każda z nich ma inne cele i inną misję do wykonania.

Ta jedna decyzja jest brzemienna w skutki, ponieważ zmiana korporacji jest trudna i niesie za sobą spore konsekwencje. Te trzy korporacje, to Mars Mining Operation, Earth Industries Corporation i Venus Resources Unlimited. Pierwsza z nich szuka okazji do wzbogacenia się, druga wierząca w oddanie firmie a trzecia za swój priorytet uważa ochronę galaktyki i dbanie o dobro jej pracowników.

W grze mamy do dyspozycji różne rodzaje broni, wraz z pozyskiwaniem doświadczenia i wygranymi, zyskujemy kolejne możliwości. Nie jest to gra prosta i nieskomplikowana, jak często ma to miejsce w grach darmowych, na przeglądarkę. Tutaj naprawdę powalczymy!

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 09.07.2012 - 14:01
Dark Orbit = Ogame
Zdjęcia (3)

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone