Romadoria

Informacje o grze

Zagraj teraz! Ocena:
7/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Ogromną popularnością cieszą się gry symulacyjne, w których odbywają się walki o imperium. Romadoria również jest grą tego typu, chociaż w niej gracz musi się jeszcze wykazać smykałką do interesów I ekonomicznym podejściem.

Zaraz na początku, kiedy tylko zarejestrujemy się w grze, otrzymujemy niewielkie imperium, którego jesteśmy wodzami. Już na początku musimy mieć oczy i uszy szeroko otwarte, ponieważ inni gracze tylko czekają na to, aby podbić nasze imperium. Systematyczny rozwój militarny i gospodarczo-ekonomiczny sprawi, że imperium będzie dynamicznie się powiększało i zdobywało coraz większe uznanie. Różnorodne budynki i ciekawe strategie rozwoju sprawiają, że gra od samego początku wciąga.

W grze naszym zadaniem jest również dbałość o poddanych. Akademia Nauk, ochronne mury, sztuka budowlana, czy hodowla słoni. W każdej z tych dziedzin można zabłysnąć i wznieść się powyżej innych graczy.
Czeka nas więc naprawdę wiele pracy. Gdy już zdobędziemy jako taki poziom własnej osady, nadejdzie czas na podbicie innych!

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Zdjęcia (3)

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone