Deepolis

Informacje o grze

Zagraj teraz! Ocena:
7/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Deepolis, to kolejna, wojenno-strategiczna gra dostępna bez konieczności pobierania programów i wolnego miejsca na dysku. W 2009 roku została nagrodzona, co dodatkowo powinno zmotywować do uczestnictwa w niej.

W grze wykorzystano dość popularny ostatnio motyw, czyli rozgrywka w przyszłości. Tym razem znajdujemy się na dnie oceanów, gdzie rozgrywa się życie kulturalne, społeczne, militarne i gospodarcze. Wcielamy się w postać dowódcy, którego zadaniem jest wyeliminowanie wrogich jednostek prowadzonych przez komputer, oraz innych graczy podobnych do nas.

Mamy do przejścia określone cele i misje, za które otrzymujemy wynagrodzenie, czyli pieniądze, oraz niezbędne do dalszych rozgrywek doświadczenie.

Pieniądze wykorzystujemy na doposażenie i unowocześnienie statku, które w późniejszych rozgrywkach pomaga nam zniwelować wrogów.
W grze możemy również współpracować z innymi graczami, tworzyć klany, rywalizować. Zdobyte w turniejach pieniądze także możemy zainwestować w postaci, statki, rozwój własnego gracza.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 09.07.2012 - 14:02
Gra gdzie poruszasz się łodzią podwodną? Super sprawa!
Zdjęcia (3)

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone