Zoomumba

Informacje o grze

Zagraj teraz! Ocena:
6/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Czy marzyłeś kiedyś o prowadzeniu własnego ZOO? Interesujesz się zwierzętami a przy tym jesteś przedsiębiorczy i myślisz o prowadzeniu własnej działalności? Internetowa gra Zoomumba daje wiele możliwości i to nie tylko zrelaksowania się, ale przede wszystkim spróbowania własnych sił i kreatywnego myślenia.
W grze uczestnik wciela się w postać dyrektora ZOO, którego zadaniem jest po pierwsze dobrze zarządzać otrzymanym terenem, po drugie zyskać akceptację i zadowolenie klientów a po trzecie dbać o zdrowie i opiekować się zwierzętami. W początkowym okresie wszystkie zadanie i funkcje sam realizuje, później może zatrudnić pomocników, dzięki którym praca staje się prostsza i bardziej efektywna.

Dyrektor początkowo ma oczywiście ograniczone możliwości w kwestii wyboru alejek, sklepów i zwierząt. Wraz z rozwojem gry, otrzymuje nowe produkty i nowych pupili. Wszystko zależy od tego, jak szybko i jak dobrze realizuje powierzone mu zadania. Pieniądze pozyskuje oczywiście ze sprzedaży biletów i napojów.

W grze dostępne są oczywiście płatne3 dodatki, które nie są drogie a pozwalają w bardzo szybki sposób zbudować lepsze i bardziej popularne ZOO.
Jak widać w grze niezbędne są umiejętności perspektywicznego myślenia, zarządzania czasem i pracownikami, oraz artyzm, dzięki któremu ZOO stanie się najpiękniejsze i przyciągnie tłumy.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Zdjęcia (4)

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone