Stone Age Kings

Informacje o grze

Zagraj teraz! Ocena:
7/10
Opis   Recenzje   Filmy  

Opis gry

W świecie gier na przeglądarkę dominują przede wszystkim czasy średniowiecza, fantastyka i wojny. Tym razem producent przygotował coś zupełnie innego. Stone Age Kings, to gra z epoki kamienia łupanego, co nie znaczy, że zamiast myszki będziemy posługiwać się obrobionym kamieniem, lub innym myszopodobnym przedmiotem.

Grę zaczynamy, jako wodzowie wioski. Wioski, w której naszym zadaniem jest przede wszystkim przetrwanie a w późniejszym okresie, w zależności od strategii, walka o nowe terytoria, odkrycia geograficzne, lub handel. Do dyspozycji mamy tradycyjne surowce, czyli drewno, kamień, pożywienie i skórę. Aby zapewnić sobie ich dostateczną ilość musimy postawić na rozwój budynków, takich jak kamieniołomy, czy koszary.

Zależnie od wyboru strategii, możemy podbijać wioski, niekiedy dość znacznie zaludnione, czy wykonywać badanie, takie jak tropienie zwierzyny, negocjacje, ścieżki handlowe i wiele innych, jeszcze ciekawszych. W grze znajdziemy oczywiście jaskinie, w których czekają na graczy bonusy.
Gra jest jedną z bardziej niepowtarzalnych a przy tym darmowych i wartych zagrania.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 09.07.2012 - 13:58
Plemiona w starożytności. Klon, ale dobry.
Zdjęcia (6)

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone