Damoria

Informacje o grze

Zagraj teraz! Ocena:
7/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Budowanie, handlowanie i osiedlanie, to cechy dobrej gry na przeglądarkę. Ekonomiczna, symulacyjna, wciągająca. Bo dzisiaj fascynuje nas przede wszystkim mistyczny świat, w którym będziemy mogli się pokazać z jak najlepszej strony. Takim światem jest właśnie damoria. Tworzymy średniowieczne miasto, budujemy i wyposażamy wioski. Do wyboru mamy kilka dróg, możemy zostać osadnikiem, wojownikiem albo handlarzem. Każda z tych dróg pozwala się rozwinąć, zdobyć szacunek i posłuch w okolicznych wioskach.
Aby się rozwijać potrzebujemy niezbędnego surowca, który wydobywamy. Raz dziennie uzyskujemy ponadto jedną sztabkę złota, która jest sporym ułatwieniem w trakcie gry. Jeżeli brakuje nam czasu i ochoty na stabilny i powolny rozwój, możemy zakupić konto Premium, czyli dodatkowe sztabki złota pozwalające na błyskawiczny rozwój. Bez tej pomocy rozwój i zaistnienie w mistycznym świecie zajmie nam kilka tygodni.
Dodatkowym atutem jest to, że jest w wielu językach, szybka, dzięki czemu nie potrzebujemy dobrego sprzętu i szybkiego Internetu.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Zdjęcia (4)

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone