Nemexia

Informacje o grze

Zagraj teraz! Ocena:
6/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Kolejna gra na przeglądarkę dla fanów gier i wojen osadzonych w kosmosie. Niebanalna grafika, fantastyczni bohaterowie i tajemnicze bronie. To wszystko czeka nas w grze Nemexia.
W galaktyce rządza trzy rasy, które aktualnie są w konflikcie. Gracz musi podjąć decyzję, po której stronie chce się opowiedzieć, Tertetowie, Noxis czy Konfederacja. Terterowie, to przede wszystkim sztuczna inteligencja, która daje przewagę w bezpośrednich walkach. Notis, to przedstawiciele żyjących statków a Konfederacja posiada Gwiazdy Śmierci, które są w stanie zniszczyć planety wrogów.

Kiedy zdecydujemy się już, której stronie pomagamy, przed nami postawione jest kolejne zadanie, skolonizowania dzikiej planety. Naszym zadaniem jest dbałość o ekonomię, infrastrukturę i przemysł, czyli także wojsko.
W grze, jak w większości gier strategicznych, musimy obrać jedną ścieżkę, jedną strategię. Możemy pomagać sąsiadom i skupiać się na atakach z zewnątrz, lub traktować wszystkich, jako obcych. Decyzja strategiczna należy do nas.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 05.06.2012 - 14:17
W Nemexie zacząłem grać, po tym jak moje imperium w Ogame zostało zniszczone ;)
Gra fajna, bardzo rozbudowana.
Zdjęcia (3)

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone