Grepolis

Informacje o grze

Zagraj teraz! Ocena:
9/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Nowa, ekonomiczno-strategiczna gra powstała w 2010 roku. Przeznaczona w głównej mierze dla fanów mitologii greckiej, Aleksandra Wielkiego, Odyseusza, Heleny.
W grze na pochwałę zasługuje grafika i scenariusz, ponieważ idealnie wręcz odzwierciedla czasy starożytnej Grecji, jej infrastruktury i ogólnej historii.

Gra Grepolis jest jedną z bardziej rozbudowanych gier strategicznych tego typu. Oprócz podstawowego celu, jakim jest podbicie innych ziem, gracz może rozwinąć się również w innych dziedzinach. Zawieranie przymierza z innymi graczami, panowanie na wyspie, atakowanie, oddawanie czci bogom, badania naukowe, technologie. Jak widać, pole do popisu i do rozwoju jest ogromne, każdy gracz znajdzie dla siebie najlepszą drogę.

Najważniejsza jest jednak opieka nad własnym polis, czyli miastem, dbałość o odpowiednią liczbę surowców i wojska. Nie każdy sąsiad może być tak pokojowe nastawiony, jak nam się wydaje.
W grze mamy do wyboru oczywiście starcia na lądzie i na morzu, dzięki czemu gra staje się jeszcze ciekawsza i jeszcze bardziej niepowtarzalna. Nigdy przecież nie wiemy, z której strony uderzy wróg?
Buduj flotę, zarządzaj wyspą i zdobywaj nowe lądy w świecie Grepolis zupełnie za darmo!

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 05.06.2012 - 14:18
Plemiona w starożytności, tak można podsumować tę grę.
Fajne, wciągające. 8/10.
Zdjęcia (4)

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone