Goalunited

Informacje o grze

Zagraj teraz! Ocena:
7/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Gra na przeglądarkę dla miłośników piłki nożnej? Proszę bardzo! Goalunited, to gra strategiczno-ekonomiczna wyprodukowana przez Northworks Software GmbH.
Myliłby się jednak ktoś, komu wydaje się, że głównym zadaniem tej strategii jest trenowanie, kopanie piłki i strzelanie goli. Grę zaczynamy z wyższego poziomu, jesteśmy postawieni w roli managera klubu piłkarskiego. Jego zadaniem jest poprowadzenie zespołu na szczyt, wygrywanie jak największej liczby meczy. Nie jest to proste, wymaga czasu, chęci i samozaparcia. Jak w prawdziwym zespole.

Jako manager będziemy zmuszeni do organizowania i tworzenia skutecznej pracy. Do naszych zadań między innymi będzie należało zorganizowanie miejsca do treningów, czy odpowiedniego sprzętu. W kolejnych etapach będziemy zmuszeni poszukać sponsorów, którzy wsparliby naszą drużynę w osiągnięciu wytypowanych celów. Manager ma również za zadanie opracowywanie taktyki gry, dobór odpowiednich zawodników, organizację treningów.

Manager nie jest oczywiście sam, jego decyzję i posunięcia rzutują na ogólną wizję zespołu i wizerunku.
Jako gracze mamy oczywiście wiele strategii do wyboru, możemy zorganizować mecz sparingowy z innym graczem, czy wymienić się zawodnikami.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Zdjęcia (3)

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone