Desert Operation

Informacje o grze

Zagraj teraz! Ocena:
8/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Gra strategiczna osadzona w realiach współczesnych. Niezbędne wymagania, to refleks, myślenie strategiczne i pomysł na stworzenie dużej i wyszkolonej armii w krótkim czasie.

Zaczynamy grę, jako przedstawiciel małego kraju. Małego, to już za wiele powiedziane, ponieważ ten kraj praktycznie nie istnieje, nie ma go nawet na mapach. Naszym zadaniem jest błyskawiczne wyszkolenie wojska, zbudowanie jako takiego przemysłu i rozwój gospodarczy. Niezbędne jest również pozyskanie znaczących partnerów w grze, bez nich w początkowej fazie możemy nie dać sobie rady. Przydadzą się więc i umiejętności negocjacyjne.

W grze do dyspozycji mamy sporo jednostek wojskowych, co dodatkowo ucieszy fanów militariów. Jest to między innymi piechota, artyleria, flota morska i powietrzna, tajni szpiedzy. W grze dysponujemy również złożami, zasobami, które musimy dynamicznie i ciągle pozyskiwać, aby pozwoliły nam się rozwinąć w krótkim czasie.
Gra należy do gier bardziej złożonych, z pewnością wymaga od nas nie lada kreatywność i sprytu w rozbudowie i podbijaniu kolejnych państw.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Zdjęcia (3)

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone