XBlaster

Informacje o grze

Zagraj teraz! Ocena:
6/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Gry na przeglądarkę mają to do siebie, że najczęściej polegają na rywalizacji między graczami. Im większa rywalizacja, im lepsze nagrody, tym gra staje się bardziej wciągająca. Nie inaczej jest w XBlaster.

Rozgrywka toczy się w fantastycznym świecie z przyszłości, w którym na futurystycznych arenach walczą ze sobą różnego rodzaju mechy. Do wyboru mamy ich kilka rodzaje, każdy ma swoje mocne i słabe strony, które wykorzystuje przeciwnik. Oprócz mecha wybieramy również broń, którą będziemy chcieli walczyć. Za każdą rozgrywkę otrzymujemy oczywiście pieniądze, za które dokupujemy broń, zmieniamy naszego gracza w super wyszkoloną maszynę, która wygrywa kolejne rozgrywki. Pieniądze zyskujemy również podczas wypełniania misji.

Ogromną zaletą tej gry, która niestety występuje w grach bardzo rzadko, jest możliwość samodzielnego ukończenia misji. Możemy wtenczas w dowolnej chwili uzyskać niezbędne nam pieniądze nam, które przeznaczony na unowocześnienia pojazdu.
W walce i w misjach możemy używać wszystkie trzy rodzaje mechów, co dodatkowo uatrakcyjnia rozgrywkę. W grze można oczywiście również płacić realną walutą, dzięki czemu szybciej i prężniej unowocześniamy pojazdy.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 17.10.2014 - 22:15
pamiętam ta grę z młodości wspomnienia powracają :)
Zdjęcia (4)

 

Strona główna Mapa strony Kontakt
© 2011 by PrzegladarkoweGRY.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone